Комсомольські правоохоронці вручили дітям з інтернату конфісковані первоцвіти

Із 12 лютого на всій території України триває операція «Первоцвіт». Метою цього заходу є запобігання несанкціонованої торгівлі рідкісними видами ранньоквітучих, ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України рослин.

Задля попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних рослин, силами працівників блоку міліції громадської безпеки (дільничними інспекторами, та патрульної служби), екологічної міліції та представниками громадських формувань щороку проводяться відповідні спільні заходи.

Такий підхід до вирішення існуючої проблеми дає певні позитивні результати. Напевно тому напередодні весняних свят у Кременчуці не було зафіксовано сплеску стихійної торгівлі цими видами рослин. Натомість у сусідньому Комсомольську було затримано двоє місцевих мешканців, у яких вилучено близько 40 букетів первоцвіту. На порушників було складено адміністративні протоколи за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку придбання та збуту об’єктів рослинного світу). Санкція даної статті передбачає накладення штрафу від 51 до 136 гривень з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

А от вилучені квіти правоохоронці вирішили передати вихованцям школи-інтернату «Надія» міста Комсомольськ. Дітки, які позбавлені батьківської теплоти, охоче приймали квіточки, а з ними й теплі слова привітання від керівника міліції громадської безпеки Комсомольського міськвідділу Олександра Деркача та його підлеглих.

Олександр Деркач роз’яснив діткам, що ці квіти відносяться до рідкісного виду рослин та занесені до Червоної книги України. А люди, які їх зірвали, порушили закон, за що понесли покарання. Тож здійснюючи таку благородну місію, правоохоронці змогли довести до дитячої свідомості необхідність дотримання Закону та бережного ставлення до природи.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов