В МБК розпочали роботу одразу три виставки

Громадські організації Полтавщини, студентська та учнівська молодь, почесні гості зібралися сьогодні у Виставковій залі МБК на урочисте відкриття одразу трьох виставок: «Фабрики ідей», «Полтавський абітурієнт-2013» та «Книжкова весна на Полтавщині».

Молодим людям запропонували переглянути конкурс проектів, які пропонували представники учнівського та студентського самоврядування, ознайомитися з творами українських авторів, та обрати виш для подальшого навчання.

«Це справжній парад ідей, молодості, презентацій громадських організацій та вишів. Президент України Віктор Янукович націлює діяльність органів виконавчої влади на підтримку підростаючого покоління. Ми завжди готові всіляко підтримувати та допомагати всім молодіжним організаціям, які спрямовані на розбудову молодіжного руху. Тому що молодь, це наше майбутнє і майбутнє держави. Всі проекти, які сьогодні будуть представлені не залишаться поза увагою» ,- сказав, відкриваючи виставку, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

Виставка «Фабрика ідей» запропонувала присутнім проекти програм, розроблені громадськими організаціями та їхніми спілками стосовно дітей, молоді та жінок. Всього представили 32 проекти з 13 тем. Для реалізації цих проектів обласна рада виділяє 200 тис. грн. Проекти оцінювала конкурсна комісія. Інформація про результати конкурсу та нагороди буде розміщена на офіційному веб-сайті облдержадміністрації.

На виставці – ярмарку «Книжкова весна на Полтавщині» видавництва України представили навчальні посібники, підручники, словники; довідкову наукову, краєзнавчу та художню літературу. Багато книжок дитячої та історичної літератури.

За словами організатора виставки директора ТОВ «ТІС» Сергія Семізарова, тут представлено багато книжок тих видань, які ще не можна купити в книжкових магазинах.

Учні випускних класів та їх батьки мали змогу ознайомитися визначитися з майбутньою професією на виставці-презентації ««Полтавський абітурієнт-2013». Свої послуги на ринку освіти пропонували не лише полтавські навчальні заклади, а й з інших міст України, зокрема Києва, Харкова, Переяслав-Хмельницького, Дніпропетровська.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов