Голова Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби з робочим візитом відвідав Полтавщину

Управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області відвідав з робочим візитом голова Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби Олег Андрієнко.

Особовий склад управління ДПтС в області на чолі з генерал-майором внутрішньої служби Миколою Ісаєвим зібралися в актовій залі для розмови з керманичем профспілкового руху в пенітенціарній службі, поділитися своїми ідеями та просто поспілкуватися.

Олег Андрієнко відзначив, що Полтавська обласна об’єднана організація Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби в числі перших пройшла державну реєстрацію як юридична особа з чим і привітав весь колектив. Подякував Олег Андрійович персоналу управління за активну участь у житті профспілки, за новаторські ідеї. Розповів про пріоритети у роботі, привернення уваги представників засобів масової інформації до роботи пенітенціаріїв та підписання, вперше в історії існування кримінально-виконавчої служби України, двохсторонньої Галузевої угоди між роботодавцем – Державною пенітенціарною службою України та представницьким органом трудового колективу – Всеукраїнською профспілкою персоналу органів та установ пенітенціарної служби. Також було наголошено на підтриманні позитивного психологічного клімату в сім’ях пенітенціаріїв, необхідності проведення різних психологічних методик у визначенні ступеня професійного вигорання працівників та, у разі необхідності, наданні психологічної допомоги.

За значний особистий внесок у розвиток пенітенціарного профспілкового руху почесними грамотами Всеукраїнської профспілки персоналу органів та установ пенітенціарної служби було нагороджено голів первинної профспілкової організації управління в області Аллу Торяник та Кременчуцької виховної колонії Олену Удовицьку та профорга управління Ольгу Лелюх. Окрім цього, колективу управління ДПтС України в Полтавській області було вручено Сертифікат благодійної допомоги.

В урочистій обстановці, керівництву управління в області та особовому складу, Олег Андрієнко вручив профспілкові квитки. Також, Олег Андрійович від імені профспілки та начальник управління в області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв від імені колективу управління, привітали начальника сектору інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації управління, майора внутрішньої служби Сергія Ященка, який на передодні відзначив свій ювілейний День народження.

Олег Андрійович також прийме участь у міжнародній науково-практичній конференції «Педагогіка А. С. Макаренка в полікультурному освітньому просторі», присвяченій 125-й річниці з дня народження А. С. Макаренка, яка проходить на базі Полтавського національного педагогічного університету. Відвідає музей-заповідник А.С.Макаренка в селищі Ковалівка Полтавського району.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов