СУД ВИРІШИВ ПРИЗУПИНИТИ ПРОЦЕДУРУ БАНКРУТСТВА ПАТ «АВТОКРАЗ»

Господарський суд визнав дійсним попередню постанову про розстрочку платежів до 2020 року

ПАТ «АвтоКрАЗ» може зітхнути з полегшенням — банкрутство на вимогу російської фірми йому більш не загрожує.

Такий висновок можна зробити із ухвали Господарського суду Полтавської області про припинення провадження у справі про банкрутство.

Суд встановив, що:

  • по-перше, наказ Господарського суду Полтавської області від 21.07.2011 р., (який визнав безспірність вимог до боржника), визнано таким, що не підлягає виконанню. Останнє рішення ухвалено Господарським судом Полтавської області 31.01.2013;
  • по-друге, Господарський суд від 31.01.2013 р. розстрочив виконання рішення господарського суду Полтавської області від 30.09.2010р. з січня 2013 р. по грудень 2020 р. включно;
  • по-третє, ініціюючим кредитором не надано суду документальних доказів оскарження в апеляційному порядку ухвали господарського суду Полтавської області від 31.01.2013 р. по справі про розстрочення. Суд дійшов до висновку, що підстав для продовження провадження у справі про банкрутство ПАТ «АвтоКрАЗ» не має, провадження у справі підлягає припиненню.

Враховуючи це суддя ухвалила провадження у справі припинити, а також припинити процедуру розпорядження майном боржника та повноваження розпорядника майна ПАТ «АвтоКрАЗ» арбітражного керуючого.

Втім, суд вважає, що таке рішення не перешкоджає повторному зверненню із заявою про порушення справи про банкрутство.