Працівники Машівського РП КВІ, що на Полтавщині, провели заходи з неповнолітніми підобліковими

13 березня 2013 року відзначається 125 річниця з дня народження видатного педагога-новатора радянського періоду, педагогічна спадщина якого відома не лише в Україні, а й за кордоном, де й досі вчені відзиваються про нього як про «генія виховання дітей» - Антона Семеновича Макаренка.

У своєму процесі виховання він переслідував ціль – всебічний розвиток дитини, завдання якого він вбачав у фізичному, розумовому, моральному, естетичному і трудовому вихованні.

У своїй роботі з неповнолітніми та особами молодіжного віку працівники Машівського районного підрозділу Чутівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області намагаються якомога більше дотримуватись принципів виховання А.С. Макаренка - звертати увагу на естетичне, моральне , фізичне виховання підростаючого покоління.

На базі Машівської ЗОШ 1-3 ступенів постійно проводяться заходи, спрямовані на запобігання злочинності серед неповнолітніх та молоді. У рамках відзначення 125-ї річниці з дня народження А. С. Макаренка та з метою профілактики таких патологічних явищ суспільного життя як пияцтво, наркоманія, куріння та насилля в усіх його проявах підобліковим неповнолітнім КВІ було продемонстровано фільм «Життя – це вибір». Зверталась увага дітей на взаємовідносини у сім'ї, адже не тільки діти, а й батьки повинні добре знати і розуміти, що вони виховують дитину не тільки для своїх радощів. У сім'ї під їх керівництвом росте людина, яка повинна стати гідним громадянином своєї Батьківщини.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов