МІСЬКА ВЛАДА КРЕМЕНЧУКА НЕ ДОЧЕКАЛАСЯ РЕМОНТУ МОСТУ ЧЕРЕЗ ДНІПРО

Мерія не стала чекати, доки балансоутримувач мостового переходу через Дніпро згадає про свої обов’язки. І вирішила здійснити ремонт за бюджетні кошти

У 2013 році комунальники Кременчука виконають ямковий ремонт мостового переходу через річку Дніпро. Із міського бюджету на це планують виділити 960 тисяч гривень. Про це вчора повідомив міський голова Олег Бабаєв під час засідання президії міської ради.

Мер підкреслив, що асфальтове покриття мостового переходу знаходиться у катастрофічному стані не тільки через постійні навантаження з боку автомобільного та залізничного транспорту, а й у зв’язку з нестабільними показниками температури зовнішнього повітря цьогорічної зими.

Як повідомили у прес-службі Кременчуцької міської ради, мерія вже неодноразово зверталася до керівництва «Південної залізниці», що є балансоутримувачем мосту, стосовно фінансування робіт, пов’язаних із його капітальним ремонтом. Але до цих пір ніяких відповідей на них не отримала. Тому, беручи до уваги все вищевказане, а також те, що мостовий перехід з’єднує дві частини Кременчука, було прийняте рішення щодо проведення ямкового ремонту на ньому. Для цього, як вже було сказано, прийнято рішеня про виділення на ремонт грошей з міського бюджету.

До речі, суму у розмірі 960 тисяч гривень назвали фахівці після обстеження дорожнього покриття мосту. Члени депутатського корпусу розглянуть питання виділення коштів на найближчій сесії міської ради.

На даний момент КП «ШРБУ» вже виконало підсипку вибоїн і ям на мостовому переході через річку Дніпро та мосту в районі Пивзаводу. Ремонтні роботи комунальники виконували вночі. За два дні таких робіт дорожники використали понад 63 тонни пиляного асфальту.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов