ДЕРЖГІРПРОМНАГЛЯД ПЕРЕВІРИВ 9 МЕДЗАКЛАДІВ ПОЛТАВЩИНИ

За результатами перевірок в медзакладах полтавського регіону до експлуатації заборонено 17 одиниць обладнання

На днях Держгірпромнагляд перевірив стан охорони праці в лікувально-профілактичних закладах Полтавщини, які використовують кисень та посудини, що працюють під тиском.

Перевірки охопили 9 закладів охорони здоров’я нашої області. Під час обстежень фахівці Держгірпромнагляду з’ясували, що лікувально-профілактичні заклади забезпечуються медичним киснем за допомогою створених кисневих станцій та киснево-розподільчих пунктів за технологічними схемами від основних джерел медичного кисню. Конкретніше: від балонів, газифікатора та кисневого концентратора, як найбільш безпечної, зручної та прогресивної технологічної схеми постачання медичного кисню.

Як повідомили у прес-службі Територіального управлінні Держгірпромнагляду в Полтавській області, під час перевірок наглядовці виявили 119 порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зокрема, відсутні дозволи Держгірпромнагляду на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Також перевірки встановили факти будівництва систем киснепостачання, що не пройшли експертизу на відповідність нормативно-правових актів з питань охорони праці. За даними Держгірпромнагляду, у деяких закладах здоров’я області експлуатують посудини, що працюють під тиском (автоклави), граничний термін експлуатації яких вичерпаний. Крім того, потребує вирішення питання щодо облаштування нових приміщень стерелізаційних відділень у зв’язку з їх недостатньою площею, прокладенням комунікацій з порушенням вимог діючих нормативів, складністю обслуговування розташованих в них посудин, що працюють під тиском. Під час обстежень цих автоклавних, їх роботу призупинено.

За результатами перевірок інспекторами теруправління Держгірпромнагляду призупинено експлуатацію 17 одиниць обладнання. За допущені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 9 працівників, у тому числі 3 перших керівників.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов