В 2013 РОЦІ НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ДЕНДРОПАРКУ ЗАПЛАНОВАНО ВИТРАТИТИ ДО ДВОХ МІЛЬЙОНІВ

Об’єм робіт запланований, але як буде із фінансуванням — покаже час

Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач розповіла про плани подальшої реконструкції Полтавського дендропарку в 2013 році.

По-перше, заплановано конкретні види робіт, виконання яких орієнтовно потребуватиме фінансування в розмірі до 2 млн. грн. Сюди входять облаштування оглядових майданчиків біля входу в парк (з благоустроєм прилеглих територій), роботи з реконструкції другого і третього ставків (відновлення дамби, підняття рівня води), облаштування доріжки через бузкову рощу і т.д.

Виконання запланованого буде залежати від вчасності надходження коштів, включно із екологічних фондів та від небайдужих полтавців.

— Хоча із останнім важко по причині юридичного оформлення, — говорить Оксана Деркач. — Якщо було б комунальне підприємство, то тоді б було легше залучати благодійні кошти. А так є тільки Дирекція, яка слідкує за чистотою в парку.

Окрім реконструкцій та благоустрою території в 2013 році в дендропарку будуть продовжені й так би мовити соціальні заходи (із започаткуванням нових). Наприклад, це екскурсії школярів, виїзні уроки біології, художні пленери, риболовля, в тому числі із залученням інвалідів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов