Брати Капранови в Полтаві вчитимуть любити українок та проведуть янгольський шабаш

20 березня у Полтаву приїдуть відомі видавці Віталій та Дмитро Капранови.

Українські письменники, публіцисти, громадські діячі проведуть у місті зустрічі з шанувальниками та прочитають лекцію.

Лекція (або творча зустріч за форматом) відбудеться о 12.40 в університеті економіки й торгівлі.

Пізніше, о 17.00  – вечір «Любіть українок» (назва за однойменною поезією братів). Капранови «вчитимуть любити українок» у бібліотеці (вулиця Фрунзе, 141). Віталій та Дмитро гратимуть на музичних інструментах та співатимуть, як повідомляє Анна Богородіченко, прес-секретар Капранових.

О 20.00 у Rock'n'Roll cafe «Villa Крокодила» (Парк «Перемога») Брати Капранови зберуть і проведуть «Янгольський шабаш». Гості з Києва та полтавські письменники та розкажуть, як насправді розважаються янголи. Детальніше про все дізнаєтесь, прийшовши на ці заходи. Шанувальники зможуть поспілкуватись із Капрановими та взяти автографи відомих письменників.

Вхід на всі заходи вільний.

Приїжджають відомі брати-письменники на запрошення самих полтавців.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов