ОЛЕКСАНДР МАМАЙ ПООБІЦЯВ ЗНОВУ РОЗДАВАТИ ПАЙКИ ТА КАТАТИ ДІТЕЙ

Міський керманич Полтави також пообіцяв, що до кінця березня автобуси з логотипом ГО «Наш дім — Полтава» знову возитимуть дітей у поїздки

Мер Полтави Олександр Мамай відповів громадськості на запитання стосовно діяльності громадського об’єднання «Наш дім — Полтава». Міський голова спростував думки стосовно закриття ГО та зазначив, що незабаром автобуси знову почнуть возити маленьких полтавців.

— За 2 роки автобуси ГО «Наш дім Полтава» проїхали по 400 000 км. дороги. Зараз вони на ремонті. Плюс-мінус до кінця березня автобуси знову почнуть функціонувати. Цей транспорт закуплений тільки для наших дітей для того, щоб вони конкурували, виборювали якусь поїздку, щоб їм було цікаво, — прокоментував Олександр Мамай.

Олександр Мамай зауважив, що останнім часом у ГО «Наш дім — Полтава» сталися переформатування. «Але об’єднання не закрито. Воно працює, працює з незахищеними верствами населення», — зазначив Олександр Федорович. До речі, за словами мера, «кому цікаво, і автобуси — будуть, і продуктові набори — будуть».

До речі, сайт ГО «Наш дім — Полтава» і досі не працює. Газета цієї громадської організації також більше не видається. Офіційна причина — модернізація друкованого видання і те, що працівникам редакції необхідний відпочинок після виборів.

Відзначимо також, що приміщення на Степового фронту, 7, де раніше знаходився офіс ГО «Наш дім — Полтава» і досі продається. Приміщення у 315 «квадратів» нам запропонували купити за 315 тисяч доларів. Узяти офіс можна і в оренду терміном на 2 роки за 70 гривень за 1 м. кв (плюс — комуналка).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов