Міліція Полтавщини закликає батьків бути більш уважними до своїх малолітніх дітей

Діти не завжди достатньо усвідомлюють, до яких тяжких наслідків може призвести порушення правил пожежної та особистої безпеки та яким чином потрібно поводити себе, щоб не спричинити лиха.

Не рідко біда приходить тоді, коли батьки залишають дітей без нагляду, не контролюють їхні розваги та не роз’яснюють як необхідно себе поводити при виникненні різного роду надзвичайних подій.

Так, до реанімаційного відділення Глобинської центральної районної лікарні з медикаментозним отруєнням був доставлений малолітній хлопчик. 4-річна дитина, скориставшись відсутністю батьків, вжила декілька пігулок «Діазоліну», призначеного для лікування алергічних захворювань. На щастя, зараз стан здоров’я хлопчини задовільний.

А до приймального відділення Хорольської центральної районної лікарні було доставлено малолітню мешканку районного центру. У бідолашної виявлені 3% термічні опіки тіла. Дитина намагалася зняти з плити посуд із гарячою водою та перекинула на себе окріп. Наразі стан здоров’я дівчинки також задовільний.

Ураховуючи вище викладене, міліція закликає батьків бути більш уважними до своїх малолітніх дітей і не залишати їх без нагляду!

Прищеплюйте малюкам навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками тощо. Це неодмінно допоможе дітям уникнути прикрих ситуацій у повсякденному житті!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать