За 2 місяці на території області зареєстровано 18 ДТП з вини водіїв автобусів

У приміщенні адмінбудівлі УДАІ Полтавщини відбулася нарада керівництва Державтоінспекції з представниками пасажироперевізників області та засобів масової інформації з питань організації та проведення заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті в області.

Зібрання відбулися у рамках проведення на території області комплексу заходів з профілактики аварійності на пасажирському транспорті.

Зустріч проходила під головуванням заступника начальника Державтоінспекції області підполковника міліції Ігора Палієнка. Також присутніми на заході були начальник територіального управління Укртрансінспекції в Полтавській області Володимир Кужіль, начальник відділу транспорту та зв’язку Полтавської облдержадміністрації Ігор Васін, начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку міськвиконкому Олександр Андросов та керівники і відповідальні особи з безпеки дорожнього руху підприємств різних форм власності, що здійснюють перевезення пасажирів.

У ході відкритого діалогу присутні обговорили робочі питання, що стосуються організації та проведення заходів з профілактики аварійності на пасажирському автотранспорті в регіоні.

Заступник начальника Державтоінспекції області Ігор Палієнко наголосив присутнім, що ситуація з аварійністю на пасажирському транспорті потребує особливої уваги. Лише за 2 місяці поточного року на території області зареєстровано 18, проти 22 у 2012 році, ДТП з вини водіїв автобусів, у тому числі з постраждалими 4 (6 - 2012), у яких травмовано 11 (9 - 2012) чоловік.

Протягом березня місяця на території області проводиться комплекс профілактичних заходів з попередження аварійності при здійсненні пасажирських перевезень.

«Працівники ДАІ особливу увагу звертають на припинення порушень Правил дорожнього руху, таких як: керування в нетверезому стані; створення аварійної ситуації; перевищення швидкісних режимів; порушення правил обгону і маневрування; порушення правил проїзду залізничних переїздів; порушення правил зупинки і стоянки; неналежна організація передрейсового контролю технічного стану автобусів, не проведення обов'язкового медичного огляду водіїв, незабезпечення режиму праці й відпочинку водіїв» - підкреслив заступник начальника УДАІ Полтавщини.

Про співпрацю із Державтоінспекцією говорив начальник територіального управління Укртрансінспекції в області Володимир Кужіль.

Останній зазначив, що в цьому році перевірено автобуси та мікроавтобуси, з яких 482 здійснювали нерегулярні перевезення пасажирів. Виявлено 36 технічно-несправних автобусів, з яких 9 із заблокованими запасними та аварійними виходами, 11 - з незаконно встановленими додатковими місцями для сидіння. Всього виявлено 373 порушення ПДР допущених водіями автобусів. Серед виявлених порушень, 41 - відхилення від встановленого маршруту руху автобусів.

Олександр Кужіль зауважив: «За результатами проведених перевірок до територіального управління Укртрансінспекції від УДАІ УМВС надіслано 4 подання на позбавлення пасажироперевізників ліцензії. За надісланими поданнями 2-ох перевізників позбавлено ліцензії».

«Окрім цих подань також надіслано 1 подання до відділу транспорту та зв’язку облдержадміністрації, 1 - до органів місцевої влади та 2 подання - до прокуратури Полтавської області», – зазначив заступник начальника УДАІ Ігор Палієнко.

Присутнім навели приклади, коли невиконання Правил дорожнього руху призвели до трагічних наслідків. Керівники і відповідальні особи з безпеки дорожнього руху підприємств, що здійснюють перевезення пасажирів, задавали питання до представників Укртрансінспекції, ДАІ, облдержадміністрації та міськвиконкому, на які їм були дані вичерпні відповіді.

На завершення зустрічі правоохоронці наголосили, що тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти позитивних результатів. Відповідні профілактичні рейди серед перевізників спрямовані на попередження аварійності на пасажирському транспорті та підвищення технічної готовності транспортних засобів, які залучаються для перевезення пасажирів, працівники Державтоінспекції Полтавщини будуть проводити не тільки під час цільових профілактичних заходів, а постійно.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов