У Комсомольську почали штрафувати за продаж первоцвітів

Міліціонери конфіскували проліски у двох комсомольчан. Без штрафів не обійшлося

На днях правоохоронці затримали у Комсомольську двох продавців квітів, які не мали на це відповідних дозволів. І 55-річна жінка, і 30-річний чоловік (обидва — непрацюючі) реалізовували проліски, занесені до Червоної книги України. Про це повідомили у прес-службі УМВС України в Полтавській області.

На правопорушників складені адміністративні протоколи за статтею 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення порядку придбання та збуту об’єктів рослинного світу). Ця стаття тягне за собою накладення штрафу від 51 до 136 гривень з конфіскацією об’єктів рослинного світу.

Нагадємо, на початку березня на Полтавщині стартувала всеукраїнська акція"Первоцвіт2013". Так, здійснюючи торгівлю рідкісними та зникаючими видами рослин, громадяни порушують наступні закони: «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про Червону Книгу України». Нагадаємо, згідно чинного законодавства, штраф за правопорушення погіршення середовища зростання червонокнижних рослин, знищення, незаконне вилучення їх з природного середовища сягає 340 — 510 грн., на посадових осіб — 510 — 850 грн. Разом з тим незаконне придбання чи збут червонокнижних рослин тягне за собою накладення штрафу від 153 до 408 грн. з конфіскацією червонокнижних рослин чи без такої.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов