Що стоїть за звільненням 8 працівників інспекції з питань захисту прав споживачів

Нинішній голова Інспекції вважає, що одночасне звільнення «за згодою сторін» свідчить про бажання уникнути відповідальності

До ЗМІ надійшло повідомлення від чоловіка, який не захотів представитися, і повідомив про те, що з Інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області масово звільняються працівники. Як повідомив анонім, таким чином працівники протестують проти призначення на посаду начальника Інспекції Наталії Конотоп.

ЗМІ вирішили звернутися до нинішнього начальника Інспекції, щоб з’ясувати про причини таких дзвінків.

Наталія Конотоп повідомила, що дійсно 12 лютого цього року за згодою сторін звільнилися 8 працівників із 13 працюючих. За її словами, така поспішність і одностайність свідчить про бажання уникнути відповідальності:

— Справа в тому, що саме в цей період діяльність Інспекції перевіряла прокуратура Полтавської області. Попередні перевірки завершилися трьома поданнями прокуратури з вимогою притягнути до дисциплінарної відповідальності винних працівників Інспекції, що допустили грубі порушення чинного законодавства. Саме ці фахівці і звільнилися, розуміючи, що за таким поданням наступним дисциплінарним стягненням може бути попередження про неповну службову відповідність, або звільнення з посади державної служби. Всі ці порушники знайшли «згоду» з в.о. начальника на той час Лукомським В.М., який дозволив їм звільнитись без відпрацювання. Сьогодні вони стали на облік у центрі зайнятості і отримують з бюджету допомогу. Сам Лукомський раптово захворів й досі не з’являється на робочому місці.

За словами Наталії Конотоп, новому керівнику разом із 4 працівниками ринкового нагляду залишається розгрібати гори нерозглянутих скарг споживачів, які залишили без розгляду з листопада минулого року.

Наразі планові перевірки тимчасово призупинили, щоб відновити роботу Інспекції, яка оголосила про проведення конкурсу на заміщеннявакантних посад.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов