0532.ua

ПРОКУРАТУРА ПОВЕРНУЛА ЗЕМЛЮ ПИРЯТИНСЬКОМУ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОМУ БУДИНКУ-ІНТЕРНАТУ

Органи прокуратури Полтавщини захистили у суді земельні інтереси Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату

Апеляційний суд Полтавської області задовольнив 4 апеляційні скарги прокуратури Пирятинського району про скасування рішень Пирятинського районного суду та постановив нові рішення.

— За позовами прокуратури суд скасував розпорядження голови Пирятинської райдержадміністрації щодо надання дозволів на розробку та затвердження проектів і технічної документації із землеустрою. Також визнав недійсними державні акти про право власності на земельні ділянки загальною площею 8 га, що неправомірно вибули з постійного користування Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату, — повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян і держави в судах прокуратури області Юлія Снісаренко.

Судові рішення набули чинності.

Йдеться про 4 земельні ділянки загальною площею 8 га, розташовані вздовж автотраси Київ — Харків, що до 2010 року перебували в користуванні Пирятинського психоневрологічного будинку-інтернату. Право постійного користування цими земельними ділянками було незаконно припинено у 2010 році розпорядженням голови Пирятинської райдержадміністрації. Тоді земельні ділянки передали у приватну власність 4 громадянам.

Довідково: Пирятинський психоневрологічний будинок-інтернат є соціально-медичною установою, спеціально призначеною для постійного проживання громадян із психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать