НА ПОЛТАВЩИНІ ЗАБОРОНИЛИ НЕРЕГУЛЯРНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Через складні погодні умови у полтавському регіоні тимчасово заборонили нерегулярні перевезення

Під час зустрічі полтавських перевізників з представниками ДАІ, відділів транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому та облдержадміністрації говорили й про небезпеку нерегулярних перевезень за складних погодних умов.

З сьогоднішнього дня Володимир Кужіль, начальник теруправління Головної державної інспекції на автотранспорті Полтавщини, заборонив в області нерегулярні перевезення. Чоловік зазначив:

— Для тих, хто порушить цю вимогу та все-таки здійснюватиме нерегулярні перевезення, ми підготуємо найсуворіше покарання. Тому звертаємося до перевізників: не робіть цього зараз, з огляду на складні погодні умови. Якщо не так, ми порушуватимемо питання перекриття транспортного руху. Бо та ожеледиця, що була у січні, коли скасували усі рейси на полтавському автовокзалі, має один позитивний результат. Так, ніхто не потрапив у ДТП: усі залишилися живі, і перевізник не отримав збитків (автобуси уникнули потрапляння в аварію і.т.п.). Краще не виїжджати, щоб були усі цілі, ніж зробити героїчний вчинок, а потім не зрозуміло, як, розхльобувати складну ситуацію. Гривня не може бути попереду планети всієї. Люди та їхнє життя — дорожчі.

Під час заходу присутні порушили і питання, пов’язані зі станом доріг в області. Перевізники зазначили, що вони виконують свої обов’язки з обслуговування пасажирів на маршрутах. Відтак, мають необхідність і в тому, щоб влада виконувала свої обов’язки. Один з них — задовільний стан доріг в області. Начальник відділу транспорту та зв’язку Полтавської облдержадміністрації Ігор Васін відзначив, що за сприятливих погодних умов ремонт доріг буде виконаний. А поки що:

— Де на даний момент не вистачає сил і погодних умов, щоб зробити ямковий ремонт, в усякому випадку виставляються попереджувальні знаки. По області на даний момент їх виставлено у кількості 4 тисячі. Я розумію, що зараз ви поставите мені зустрічне запитання: «А навіщо ви поставили 4 тисячі знаків, а не поклали 2 км. дороги?» Ну, давайте усе робити поступово. У будь-якому випадку, якщо водій бачить знак, то він попереджений (хоча б не їхатиме зі швидкістю 90 км./год.).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов