На березневий снігопад у Полтаві відреагували не скрізь

Схоже зима не хоче відпускати Полтаву — з учорашньої ночі і до сьогодні в обласному центрі йде сніг. Щоб перевірити, як комунальні служби рятують місто від снігових заметів, «Полтавщина» пройшлася центральними вулицями. Наприклад, від снігу чистять тротуар біля будівлі Полтавської міськради. Там працюють навіть не двірники з лопатами, а трактор, що скидає знятий сніг на дорогу. Інші тротуари, які нам трапилися, всюди вкриті снігом, лише підходи до магазинів та кафе розчищають їх працівники.

На перший погляд, автодороги у місті ніхто не чистив, але стверджувати цього не будемо, можливо «накидало» за ніч.

Сходи підземного переходу на вул. Шевченко чистити схоже ніхто й не намагався, натомість в переході «Злато місто» активно працюють чотири жінки з лопатами.

В Корпусному парку комунальників також ми не побачили, хоча, видно, що центральні алеї чистили трактори.

Як почистили дороги на околицях — оцінять безпосередньо самі полтавці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов