ОБОРУДКА ІЗ ЗАПЧАСТИНАМИ НА МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ НЕ ВДАЛАСЯ

Нещодавно одне з українських підприємств намагалося за неправдивими документами направити до Казахстану запасні частини до залізничних локомотивів загальною вартістю майже 1 млн. гривень.

Перевірка, проведена працівниками Міністерства доходів і зборів, підтвердила, що документи на товар були підроблені. Зокрема, інформація в товаросупровідних документах, наданих Полтавській митниці, відрізняється від інформації, заявленої у митних деклараціях. Не співпадає не лише найменування товарів, але й відомості про виробника, сферу призначення, технічна характеристика. Усі ці дані необхідні для правильного визначення коду товару згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності, а в подальшому для правильного визначення розміру мита.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

На даний час вантаж вилучено та направлено на склад митниці. Остаточну крапку у цій справі поставить суд.

 ***

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 Vbnybwz2

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать