ОБОРУДКА ІЗ ЗАПЧАСТИНАМИ НА МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ НЕ ВДАЛАСЯ

Нещодавно одне з українських підприємств намагалося за неправдивими документами направити до Казахстану запасні частини до залізничних локомотивів загальною вартістю майже 1 млн. гривень.

Перевірка, проведена працівниками Міністерства доходів і зборів, підтвердила, що документи на товар були підроблені. Зокрема, інформація в товаросупровідних документах, наданих Полтавській митниці, відрізняється від інформації, заявленої у митних деклараціях. Не співпадає не лише найменування товарів, але й відомості про виробника, сферу призначення, технічна характеристика. Усі ці дані необхідні для правильного визначення коду товару згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності, а в подальшому для правильного визначення розміру мита.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

На даний час вантаж вилучено та направлено на склад митниці. Остаточну крапку у цій справі поставить суд.

 ***

Нагадаємо, що Указом Президента України від 24.12.2012 №726/2012 утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом   реорганізації Державної податкової служби України та Державної митної служби України, поклавши на Міністерство, що утворюється, функцію з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 Vbnybwz2

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов