Педагоги та вихованці Кременчуцької виховної колонії відвідали музей Антона Семеновича Макаренка

З нагоди 125-ої річниці з дня народження Антона Семеновича Макаренка педагогічний персонал та вихованці Кременчуцької виховної колонії відвідали будинок-музей видатного педагога.

Захід відбувся за сприяння начальника територіального управління в Полтавській області Миколи Ісаєва та ініціативи керівника виховної колонії Юрія Величка. Активну підтримку в організації екскурсії надав Кременчуцький центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Екскурсовод ознайомив присутніх з основними віхами життєвого та творчого шляху видатного педагога, якнайширше розкрив образ видатного вчителя, впровадження його ідей на сучасному етапі розвитку педагогіки.

Із зацікавленням відвідувачі слухали розповідь про дитячі та юнацькі роки Антона Семеновича. На власні очі персонал та підлітки переглянули экспонати, документи, публікації, періодичні видання життєвого та творчого шляху видатного педагога-новатора.

Присутні мали можливість побачити світлини, що стосуються трудової діяльності майстра педагогічної думки, особистого життя Антона Семеновича, розпочинаючи з дитинства і закінчуючи світлинами досягнень його вихованців в дорослому віці.

Із зацікавленням яскраво і захоплююче екскурсовод розповіла про нелегкий життєвий і трудовий шлях педагога, про трудові здобутки і досягнення. Присутні мали змогу на прикладі експонатів розглянути практичні сторони трудового виховного процесу і повсякденного життя вихованців колонії, керівником якої був Антон Семенович. На власні очі побачити продукти праці підлітків, предмети побуту, що супроводжували їх в повсякденні.

- Значення цього заходу для підвищення педагогічної майстерності сучасних пенітенціаріїв неможливо переоцінити, як і значення вивчення всієї педагогічної спадщини Антона Семеновича Макаренка. Висловлюємо велику подяку керівництву музею за можливість в черговий раз наочно ознайомитись з безцінним досвідом великого педагога, - наголошує керівник виховної установи Юрій Величко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов