У медичних закладах Кременчука активно впроваджують новітні методи лікування

У Кременчуці значна увага приділяється впровадженню нових методів і методик діагностики та лікування хворих.

У міському управлінні охорони здоров’я зазначають, що на сьогодні вже створені умови для поширення оперативних втручань з використанням новітніх технологій, зокрема, лапароскопій. Для цього на базі 1-ї міської лікарні обладнаний конференц-зал для онлайн-демонстрацій таких операцій одразу для багатьох хірургів, презентація якого відбулася у середині звітного року.

Впроваджено передові методи оперативного втручання, а саме: позадулонна простатектомія, спосіб доступу до пахового канатика у хлопчиків, оперативне втручання з використанням аргоноплазменного коагулятора, використання ендопротезів з поліпропіленової сітки при опущенні статевих органів.

Методики: видалення папілом електрокоагулятором, Понсетті для лікування вродженої клишоногості та внутрішньо-суглобового введення хондропротекторів, а також способи видалення гідатиди яєчка у хлопчиків та хірургічного доступу до пахового каналу і органів калитки у хлопчиків, компресійний остеосинтез по Веберу при переломах щиколоток тощо.

На ранніх етапах інфаркту міокарду застосовуються тромболітики (металізи), використовується методика лікування синдрому сухого ока та комп'ютерного синдрому краплями "Систейн" та "Систейн-ультра", оперативні втручання з допомогою електрохірургічної установки "Максіум-402" з приводу холецистектомій, апендектомій, мінілапаротомій і т. і.

Також нові методики посідають значне місце при лікуванні дітей. У дитячій лікарні використовується Гарвардська методика "Індивідуальна еволюційна допомога глибоко недоношеним дітям" та Національний проект "Тандем-партнерство".

Не менш важливим є використання сучасних методів і методик в процесі виходжування та реабілітації хворих після операцій й важких захворювань. Тож тут широко застосовується кенезосензорна терапія при захворюваннях органів дихання, магнітофорез 4% Na Br на комірцеву зону.

Нові методики застосовуються й на стадії діагностики, зокрема, метод експрес-діагностики "Тропонін" для хворих з серцево-судинною патологією, методика дослідження мікроальбуміну в сечі тощо.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов