ОХОРОНУ В КАДЕТСЬКОМУ КОРПУСІ ПОСТАВЛЯТЬ ЗА КІЛЬКА ТИЖНІВ

Олександр Мамай плідно працює з інвесторами для Кадетського корпусу

Олександр Мамай на вчорашньому звіті перед громадою пояснив, чому у Кадетському корпусі й досі немає охорони. Основною причиною, чому міська влада досі не поставила охорону й не почала облаштування стало те, що розтягнулися у часі реєстрація та взяття на баланс цієї будівлі.

Як зазначив Олександр Мамай, до кінця цього процесу залишилось кілька тижнів:

— Рішенням господарського суду Полтави визнано недійсним договір куплі-продажу приміщення Кадетського корпусу. Й зараз триває процес реєстрації цієї будівлі на баланс міста. Гроші на облаштування, чи то на охорону, чи то на огорожу ми зможемо виділити тільки після закінчення взяття на баланс. Сьогодні ми це зробити не можемо, але до кінця цього процесу залишилось кілька тижнів.

Також Олександр Федорович запевнив, що зараз він веде переговори з багатьма інвесторами. Щось конкретне міський голова зазначити не може, але особисто йому хотілось би бачити в цьому приміщенні «будинок правосуддя», в якому б знаходились всі суди Полтави. Як зазначив Олександр Мамай можливо в цьому йому допоможе держава та обласна влада.

Нагадаємо, що 5 лютого цього року, розпочався процес передачі будівлі Кадетського корпусу на баланс «ЖЕО № 2». Згідно з рішенням сесії, для Кадетського корпусу наймуть охорону. До того ж влада планує застосувати фінансові санкції до попереднього власника пам’ятки архітектури — ПП «Авна-Трейдинг» — за порушення Закону України «Про охорону культурної спадщини».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов