ПОЛТАВСЬКИЙ СОК РОЗВАНТАЖИТЬ БАСЕЙН «ДЕЛЬФІН»

На будівництво спортивно-оздоровчого комплексу у Полтаві потрібно 60 мільйонів гривень

Відремонтований басейн «Дельфін» у Полтаві «розгрузить» спортивно-оздоровчий комплекс на вулиці Петра Юрченка. Як зазначив Олександр Мамай, потрапити до басейну на вулиці Фрунзе дуже важко, адже багато полтавців почали віддавати сюди дітей після капітального ремонту:

— Я останні 3,4, може й 5 місяців в басейн «Дельфін» не заходжу — у мене серце болить. У басейні зробили багато, але чашу так і не розширили, бо не має можливості це зробити. Я коли спілкувався з директором цього басейну запитав: Скільки дітей займається плаванням? Він мені каже — басейн розрахований на 300 дітей, плаває 500, а бажають займатися 900. Що робити? Я йому кажу — Нічого, хай плавають не по 45 хвилин, а по 30, але хай плавають усі. Потім відсіються самі по собі.

Таку активність батьків Олександр Федорович, пояснив тим, що як тільки відремонтували басейн, всі батьки захотіли щоб їх діти плавали. Це добре, запевняє мер, однак створюється велике навантаження на спортивний заклад. Передача спортивно-оздоровчого комплексу на Петра Юрченка, значно полегшить навантаження на «Дельфін»:

— Я пішов до губернатора й просив Олександра Васильовича передати цю ділянку місту. Ми вже замовили проект. На сьогодні проект повністю готовий. Тільки проектні роботи коштують майже 650 тисяч гривень. Вартість самого будівництва — 60 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що Олександр Мамай обіцяв, що СОК на Петра Юрченка до кінця минулого року вже "вилізе з котловану", тобто там почнуться будівельні роботи, й закладуть фундамент.

У планах спортивно-оздоровчий комплекс в Полтаві повинен був мати два басейни (на 96 і 24 плавця в зміну відповідно) з озонованою водою і трибунами для 576 вболівальників. Спортивна і тренувальна зали, актовий зал, кафе тощо — усе це мало входити у СОК.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов