Цього року в області жорско контролюватимуть якість відремонованих доріг

Про порядок використання коштів на ремонтні роботи доріг доповів директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Руслан Овчаренко. Він, зокрема, зазначив, що загальний обсяг субвенції для місцевих бюджетів Полтавської області цього року становить 69 млн. 605, 8 тис. грн., з них 24 млн. 211,3 тис. грн. – це субвенція обласного бюджету, 20 млн. 051 тис. грн. – субвенція районних бюджетів і 25 млн. 343 тис. грн. – субвенція міських бюджетів. Директор Департаменту нагадав, що на останній сесії облради депутати затвердили перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах, які будуть фінансуватися у 2013 році за рахунок субвенції з державного бюджету.

Керівництво області поставило перед райдержадміністраціями вимогу – кошти мають використовуватись раціонально. Не потрібно розпорошувати їх на дрібні роботи, а за можливістю акумулювати та направити на більш значущі об’єкти, що дасть змогу використати асигнування ефективно.

Цього року обласна влада буде здійснювати жорсткий нагляд за якістю виконання робіт. Технічний нагляд проводитиме управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Заступник начальника служби автомобільних доріг в Полтавській області Анатолій Мягкохліб надав роз’яснення райдержадміністраціям з приводу порядку здійснення вирубки смуги відведення автомобільних доріг та отримання лісорубного квитка.

Не оминули і питання реконструкції автодороги державного значення Київ – Харків – Довжанський. Службою автомобільних доріг в Полтавській області озвучено проблемні питання, які необхідно вирішити аби ремонтні роботи пройшли успішно. Деякі райдержадміністрації зволікають з вирішенням цих питань.

Підсумовуючи нараду, заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв наголосив, що кошти субвенції з державного бюджету отримають лише ті адміністрації, які вже виготовили проектно – кошторисну документацію, а ті, які зволікають – матимуть невідремонтовані дороги. Крім того, заступник голови облдержадміністрації закликав райдержадміністрації, на території яких проходять ремонтні роботи автодороги Київ – Харків – Довжанський, всіляко сприяти керівникам проекту та вжити вичерпних заходів щодо вирішення всіх проблемних питань, пов’язаних з реконструкцією дороги.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов