Олександр Мамай обґрунтував ремонт мерії за 450 тисяч гривень

Мер Полтави розповів, що ремонт міськвиконкому чиновники робили власними силами

Під час учорашнього звіту міського голови Полтави Олександра Мамая перед громадськістю керманич міста обґрунтував необхідність ремонту міськвиконкому.

— Дуже багато ходило чуток, суперечок стосовно ремонту будівлі за адресою Жовтнева, 36, — відзначив Олександр Мамай. — Я знаю, що потрібно відремонтувати Кадетський корпус. Знаю, що потрібно відремонтувати кінотеатр імені І. Котляревського. Але уявляєте, які це кошти! Сьогодні якщо приїжджає якась делегація чи якийсь інвестор, він іде куди? У міську раду. Якщо він туди прийде і йому на голову впаде штукатурка або ще щось, то він розвернеться і піде.

За словами Олександра Мамая, міську рада є візитівкою Полтави. І мерія відремонтувала її власними силами. «Ми не наймали жодної підрядної організації. І ми більш-менш відремонтували міську раду», — заявив мер. То виходить, що робітники у комбінезонах та помаранчевих касках, яких ми бачили під час ремонтних робіт фасаду міськвиконкому, були переодягнені чиновники? 

До речі, ремонт фасаду «візитівки» Полтави, мерії, обійшовся у 450 тисяч гривень. Тоді щодо ремонтних робіт у міськвиконкомі «Полтавщина» спілкувалася з двома субпідрядними організаціями. Якщо дивитися на «білий дім» з Корпусного парку, то з лівого боку роботи виконала ПП «Справа», а з правого боку — ПП «Юріс-будінвест».

Відзначимо, що, за інформацією Олександра Мамая, під час реконструкції будинку по вулиці Жовтневій, 36, (Полтавський міськвиконком) освоєно 1 мільйон 200 тисяч гривень. Реконструкція покрівлі мерії обійшлася у 740 тисяч гривень.

Біль полтавців, кінотеатр імені І. Котляревського, який розсипається на очах, можна втамувати за 6 млн. грн. Як зазначив Олександр Мамай, саме стільки коштів потрібно для ремонту цієї історичної будівлі у центрі міста. Одну підрядну організацію, за словами мера, влада вже знайшла.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов