Полтавцям розповіли про роботу екстреної медичної допомоги

Як на Полтавщині впроваджуються нові принципи роботи екстреної медичної допомоги,  розповів заступник голови Полтавської ОДАОлександр Коваль у програмі ток-шоу «Відверто про…» на ОДТРК «Лтава».

За його словами, на даний час в області здійснюються послідовні виважені кроки з реалізації Закону України «Про екстрену медичну допомогу». Вже є план розвитку підрозділів екстреної медичної  допомоги для досягнення основної мети, визначеної законодавством України – забезпечення 10-хвилинного приїзду бригад до місця події в містах і до 20 – у сільській місцевості. На останній  сесії Полтавської обласної ради прийняли рішення про виділення коштів на придбання 25 машин швидкої допомоги.  Також виділили  1,2 мілн грн для проведення ремонтних робіт єдиної  оперативно-диспетчерської служби.

«В області створено комунальну установу «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та проведено аудит всіх підрозділів системи екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Вже затвердили перелік закладів охорони здоров’я, в яких створено 4 станції екстреної медичної допомоги, 24 підстанції та 28 тимчасових пунктів базування бригад», – сказав  директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

Про перспективи і плани подальшої роботи розповів в.о. головного лікаря КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»  Олександр Лавренко.

«У пріоритеті – створення єдиної диспетчерської служби, оснащеної сучасними технічними засобами. Також буде збільшена кількість бригад – зі 103, які нині працюють, до 117. Ще однією позитивною особливістю роботи служби  у Полтавській області є збереження бригад спеціалізованої медичної допомоги: кардіологічної, неврологічної, психіатричної, дитячої та інтенсивної терапії», – сказав Олександр Лавренко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов