КРАСУНІ В МИТНІЙ ФОРМІ

З кожним роком роль ділової жінки в нашому суспільстві невпинно зростає. І не виключення тому, є Полтавська митниця. Поряд з чоловіками тут працює третина жінок. Це і молоді спеціалісти – випускниці Академії митної служби України, а також досвідчені працівниці, які віддали служінню митній справі на Полтавщині не один десяток років. Своєю наполегливою працею жінки Полтавської митниці довели, що вони можуть поєднувати в собі не лише чарівність і скромність, а й на рівні з чоловіками бути справжніми професіоналами, на високому рівні кваліфіковано і бездоганно виконувати доручену їм державну справу: захищати економічні інтереси України, зберігати і примножувати її економічний потенціал.

Керівництво Полтавської митниці не випадково доручає жінкам найвідповідальніші ділянки роботи. Сьогодні на митних постах «Лтава» та «Кременчук» працює значний відсоток працівниць прекрасної статі. Щоденно свої знання та навички вони спрямовують на здійснення митного контролю та виконання митних формальностей щодо товарів та транспортних засобів, які переміщуються через митний кордон нашої Держави. Результати цієї роботи говорять самі за себе: з початку цього року Полтавською митницею оформлено майже 5 тисяч митних декларацій, на підставі яких 2,3 млн. тонн вантажів перетнули митний кордон України.

Так, склалося традиційно в історії Полтавської митниці, що працівниці відділів бухгалтерського обліку та звітності, організаційного та документального забезпечення, сектору кадрової роботи – жінки. Вони люблять свою роботу, а такі особисті якості, як витримка та відповідальність лише на користь митній справі. Точність, своєчасність, якість та оперативність у цих підрозділах завжди на першому плані.

Жінки Полтавської митниці – це професіонали своєї справи. Про кожну з них можна було б складати цілі легенди, адже в них поєднуються скромність і працьовитість, самовідданість і глибока материнська любов.

Напередодні жіночого свята - 8 Березня колеги-чоловіки бажають красуням у митній формі міцного здоров’я, родинного щастя, стрімких кар’єрних злетів, вічної молодості й краси!

 80600_11

 DSC_0033

 Изображение 007

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов