Співробітники Кременчуцької виховної колонії зустрілися з представниками Церкви

Співробітники Кременчуцької виховної колонії зустрілися з отцем Олександром, ієреєм Свято–Покровської церкви.

Захід було організовано з метою збереження і зміцнення психічного здоров’я, попередження суїцидальних виявів серед персоналу установи.

Отець Олександр провів для присутніх короткий історичний екскурс щодо негативного ставлення церкви до проблеми самогубства в різні часи розвитку суспільства.

- Із точки зору церкви самогубство – найбільший гріх. Якщо людина припускається думки про суїцид, їй насамперед необхідна духовна допомога, – говорить ієрей.

- Для людства таке явище, як самогубство – це складна та комплексна проблема. Подібні зустрічі з представниками церкви стануть в нагоді для працівників, - продовжує думку ієрея начальник виховного закладу Юрій Величко.

Під час заходу отець Олександр разом з слухачами визначив шляхи вирішення проблемних питань, які спричиняють виникненню станів соціально-психологічної дезадаптації особистості.

Олена Удовицька,

начальник сектору по роботі з особовим складом Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов