Цього року аграрії області пацюватимуть над збереженням родючості грунтів

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула наголосив, що ключовим питанням цьогорічної весняної посівної кампанії має стати забезпечення збереження родючості грунтів шляхом внесення в грунт добрив у кількості, що повністю компенсують обсяги винесених поживних речовин, використаних на формування врожаю.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку аграріями області вже проведено роботи по підживленню озимих культур на площі 153,6 тис.га, що становить 55% до загальної площі озимих зернових, а по сільськогосподарським підприємствах цей показних перевищив 65 %. Роботи тривають.

Щодо придбання мінеральних добрив, було відмічено, що наразі триває активна щоденна робота. Наразі у господарствах області придбано біля 80 тис.тонн діючої речовини мінеральних добрив.

У ході наради також відмічено, що в області у поточному році буде збережено рекомендовану структуру посівних площ, так під посіву поточному році заплановано 535 тис.га кукурудзи на зерно, до 200 тис.тонн соняшинку, що на 45 тис.тонн менше минулого року, 120 тис.га ярого ячменю, понад 180 тис.га сої.

В ході наради також було проаналізовано хід підготовки матеріально-технічної бази під посівну кампанії. В цілому було відмічено, що наразі не виникає особливих проблемних питань з забезпеченням насінням, засобами захисту, пальним; робота триває у нормальному режимі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов