НА ПОГРОЗИ ПІДПАЛИТИ КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС У ПОЛТАВІ НІХТО НЕ ЗРЕАГУВАВ

У Кадетському корпусі у Полтаві й досі немає ні нового паркану, ні охорони. Минув рівно місяць с того дня, як міський голова Полтави висловив плани щодо організації охорони будівлі колишнього Кадетського корпусу, який полтавська мерія повернула у власність міста. Історичну будівлю запланували охороняти, але на сьогоднішній день приміщення «сторожує» тільки нова табличка, яку повісили за кошти громади.

Як і раніше, потрапити на територію будівлі дуже легко, адже паркан, який огороджує споруду, не тільки ледве тримається, а й має отвір, через який легко потрапити всередину. Однак заходити на ділянку перед центральним входом бажання не було, бо з фасаду обвалюється шматки цегли.

Сам центральний вхід не зачинений й пройти у двері досить легко. Заради експерименту  навмисно кілька разів голосно було об’явлено про намір підпалити Кадетський корпус. Вітер відповів лише шарудінням розірваної плівки на вікнах.

Не втілилися в життя й плани провести тут суботник. Тож стіни всередині залишаються обмальованими, стеля осипається, підлога руйнується, а усюди валяються порожні пляшки.

IMG_4131 (1)

 IMG_4134

 IMG_4143

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов