Кременчуцькі маршрутники перевозять пасажирів з порушеннями

З першого дня весни працівники Державтоінспекції Полтавщини проводять комплекс заходів направлених на профілактику аварійності за участю пасажирського автомобільного транспорту.

1 березня поточного року в місті Кременчук «вартові доріг» з представниками Укртрансінспекції перевіряли водіїв вище зазначеної категорії на добросовісність виконання своїх прямих обов’язків.

У ході заходу було перевірено 365 одиниць транспортних засобів та зафіксовано 49 порушень Правил дорожнього руху. А саме: 4-ри –керування несправними транспортними засобами; 2 –заблоковані аварійні виходи; 2 –зношені малюнки протектора шин та 1 - незаконне переобладнання транспортного засобу.

Також було виявлено 6 водіїв, що надавали послуги з перевезення пасажирів за відсутності дозвільних документів; один – працював на незареєстрованому транспортному засобі; 24-ри - порушували правила перевезення пасажирів; 12 - відхилялись від маршруту; 2 – були випущені на лінію технічно несправними.

Паралельно, працівниками Укртрансінспекції було виявлено 5 правопорушень.

Такі результати перевірки, нажаль, не викликають відчуття спокою як за пасажирів, так і за самих керманичів маршруток.

Прикро, що замість того, аби добросовісно виконували свої функції, окремі власники та водії своїми діями спонукають правоохоронні відомства вживати до них радикальних заходів. І забувають, що безпеку пасажирам мають гарантувати саме вони.

Шановні водії! Не ризикуйте своїм життям та не наражайте на небезпеку пасажирів, які з довірою користуються вашими послугами.

Пам’ятайте, що взаємоповага та взаємодопомога на автодорогах є запорукою комфорту для всіх учасників дорожнього руху.

Безпечних вам доріг!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов