Упродовж 2 місяців слідчі прокуратури міста Полтави вирішили понад 200 звернень громадян

До прокуратури міста Полтави зі скаргою на дії працівників міліції звернувся приватний підприємець, який займався продажем кавових напоїв.

Перевірка, проведена прокуратурою, встановила, що працівники відділу боротьби з економічною злочинністю Полтавського міського управління УМВС України в області перевірили господарську діяльність підприємця, не маючи на це законних підстав та відповідного направлення.

За результатами прокурорської перевірки начальнику УМВС України в області внесене подання.

"Загалом упродовж 2 місяців нинішнього року прокурорсько-слідчі працівники прокуратури міста Полтави вирішили понад 200 звернень громадян та юридичних осіб. На особистому прийомі у прокурора Полтави та прокурорсько-слідчих працівників побувало 50 громадян", - зазначив старший прокурор прокуратури міста Полтави Антон Гомля.

Минулого року надійшло майже 6 тисяч звернень, вирішено понад 3 тисячі. Інші для розгляду були направлені підпорядкованим прокурорам та в інші відомства.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов