У Полтавській виправній колонії (№64) провели загальний обшук

28 лютого 2013 року в Полтавській виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області (№64) було проведено загальний обшук.

До вищевказаного заходу було залучено близько 140 чоловік особового складу кримінально-виконавчої служби Полтавської області, які були забезпечені спеціальними засобами для проведення обшуків.

Після проведеного інструктажу, доведення оперативної обстановки та розподілення ділянок роботи особовий склад обшукових груп приступив до виконання поставлених задач.

В ході проведення загального обшуку були оглянуті всі об'єкти житлової та виробничої зони, будівлі і споруди Полтавської ВК (№64), а також проведено обшук самих засуджених.

Після, майже 4-годинної копіткої роботи, результати не забарилися. Під час обшуку було виявлено та вилучено чотири мобільні телефони, медичні препарати, кип’ятильники, кольорові олівці, колюче-ріжучі предмети, печатки для відпрацювання ударів тощо.

Всі заборонені предмети вилучено, оформлено відповідні матеріали та прийнято міри реагування до порушників режиму утримання. Скарг і заяв з боку засуджених на дії працівників пенітенціарної служби області не було.

IMG_0869

 IMG_0886

 IMG_0889

 IMG_0861

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов