НА ПОЛТАВЩИНІ УКРАЇНЦІ СТАЛИ ЧАСТІШЕ УСИНОВЛЮВАТИ ДІТЕЙ, НІЖ ІНОЗЕМЦІ

В області хочуть пришвидшити процес створення будинків сімейного типу

Інтернатна форма виховання вичерпала себе на Полтавщині. Свого часу, після Великої Вітчизняної, в області склалася потреба в будинках-інтернатах, але часи давно змінилися. Про це на своїй нещодавній прес-конференції заявив голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко. Пріоритет буде надаватися будинках сімейного типу, а інтернати будуть перетворюватися на спеціалізовані школи (хоча деякі із них виконують цю функцію і зараз).

Так, в області функціонує 26 дитячих будинків сімейного типу та налічується 146 прийомних сімей. Із них 3 дитячі будинки та 31 прийомну сім’ю створено в 2012 році. В цих сім’ях виховуються 399 дітей, ще 1667 виховуються в сім’ях опікунів.

Протягом 2012 року кількість дітей, усиновлених громадянами України, більш ніж втричі перевищила кількість дітей, усиновлених іноземцями (53 проти 17).

Олександр Удовіченко наголосив, що практично по усім показникам розвиток сімейних форм виховання виправдав себе, що свідчить про вірність обраного курсу.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов