Цього року в області закладуть понад 180 га садів та 60 га ягідників

Як зауважив заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула останнім часом розвитку садівництва приділяється особлива увага, оскільки саме в цьому напрямі сьогодні вбачаються одні з кращих перспектив розвитку саме малих фермерських господарств, господарств населення. Адже якісна плодоовочева продукція місцевого виробництва сьогодні потрібна населенню області, вона користується попитом як на місцевому ринку, так і за межами області.

Останніми роками садівництво на Полтавщині досить динамічно розвивається, і не в останню чергу завдяки державній підтримці (яка до речі за 5 років перевищила 6,5 млн.грн.) садівництво в області розвивається за інтенсивними технологіями.

Лише у 2012 році в області заклали понад 180 га садів та 60 га ягідників, посилення цієї тенденції плануємо і у наступному році, оскільки ми маємо колосальні резерви для розвитку цієї галузі. В області обліковується понад 15 тис.га старих садів, на місці яких навіть без затратних робіт з розкорчовки можна закласти нові сади. Досвід такої роботи в області є.

На поточний рік очікується закласти понад 300 га нових садів та понад 50 га ягідників за інтенсивними технологіями. Завдання органів виконавчої влади спільно з обласною асоціацією садівництва вжити всіх організаційних заходів щодо посилення цих позитивних тенденцій, сприяння підвищенню рівня економічної ефективності садівництва та зацікавленості сільськогосподарських виробників у розвитку галузі.

4 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов