Навесні 2013 року у ДП «Лубенський лісгосп» буде посаджено 125 га нових лісів

Він зазначив, що в основному будуть саджати сіянці сосни, дуба, берези, верби та вільхи. Найбільше садіння нових лісів буде проведено в Оржицькому лісництві – це понад 30га, в інших лісництвах – близько 20 га в кожному. На території Лубенського району планується створити нові ліси на території Калайдинківської, Шершнівської, Жданівської, Іскрівської сільських рад.

До лісокультурної кампанії у лісгоспі готові, для цього забезпечені якісним садивним матеріалом сосни та дуба, що вирощені у власних лісорозсадниках. Садіння лісу на 90% буде проводитися механізовано, лише в тих місцях, що підлягають підтопленню, куди не зможе дістатися техніка, дерева висаджуватимуть вручну.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов