Статус народного обранця став заважати Андрію Веревському в інвестиційному бізнесі

Від депутатських регалій намагається позбутися мажоритарний акціонер холдингу "Кернел" і народний депутат від Партії регіонів (№ 46 у списку) Андрій Веревський. Як повідомив Forbes джерело, близьке до співвласникоа «Кернел», інвестфонд Андрія Веревського зіткнувся з додатковими складнощами в роботі у зв'язку із зайвою статусних свого засновника. З аграрним бізнесом таких проблем не було - акції «Кернел» вже більше 5 років благополучно котируються на Варшавській фондовій біржі. З інвестиційним бізнесом все складніше.

«Хедж-фонд працює на міжнародних ринках, все абсолютно прозоро, дані про власників відкриті. Статус народного депутата в цьому контексті служить тягарем, так як припускає додаткові перевірки діяльності, бюрократизуються і ускладнює роботу. Дійшло до того, що брокери пропонували делегувати повноваження », - підкреслив співрозмовник Forbes. Цю інформацію підтвердив представник великого інвестиційного банку, знайомий з бізнесом Веревського. «Фонд оперує дуже значними сумами - більш $ 1 млрд», - сказав він, але не уточнив, яка частина коштів під управлінням фонду належить аграрному магнату.

Андрій Веревський не спростував того, що статус народного депутата ускладнює роботу його хедж-фонду, але і не став підтверджувати цю інформацію - вислухавши питання, він попросив передзвонити пізніше, але потім на дзвінки Forbes не відповідав.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов