• Полтавець на фестивалі у Шварценеггера виграв срібло
09:39, 4 березня 2013 р.

Полтавець на фестивалі у Шварценеггера виграв срібло

Ігор Рашоянц з Диканьки, який представляв Полтаву на конкурсі «Арнольд Класік Фестиваль» у США,  у перший день фестивалю виграв срібло.

Першу медаль до  скарбнички  українських бодібілдерів завоював чемпіон України з пауерліфтингу, майстер спорту з пауерліфтингу та бодібілдингу.

— Він став призером у категорії класичного бодібілдингу до 180 сантиметрів, — повідомили на сайті Федерації бодібілдингу та фітнесу України.

Ігор Рашоянц раніше займався пауерліфтингом, а 6 років тому спробував себе в бодібілдингу. Зараз займається тренерською діяльністю. Він має свій спортзал.

Загалом на турнірі у США українці здобули 4 медалі: золоту, срібну та дві бронзових.