Полтавські митники виявили незаконне переміщення сільськогосподарської продукції на суму понад півмільйона гривень

Одним із підприємств міста Полтави в минулих роках було вивезено до м. Бєлгород Російської Федерації за неправдивими документами сільськогосподарську продукцію загальною вагою майже 500 тонн на суму 732,3 тисячі гривень.

Під час перевірки, проведеної працівниками Полтавської митниці встановлено наступне. Як підставу для переміщення через митний кордон України горіхів волоських, яблук, насіння гарбузового, плодів шипшини та іншої сільськогосподарської продукції, які нібито були закуплені у підприємств Полтавської, Дніпропетровської та Сумської областей, спритні ділки подали документи, що містили неправдиві відомості щодо країни походження та виробництва, а саме закупівельні акти та довідки. Як з’ясували митники, підприємства з сусідніх областей не укладали з полтавцями ніяких договорів, а в більшості випадків, навіть не займалися її вирощуванням та продажем.

Отже, за фактом переміщення через митний кордон України сільськогосподарської продукції на підставі документів, що містять неправдиві дані працівниками Полтавської митниці складено 25 протоколів про порушення митних правил за ч.1. ст. 483 Митного кодексу України.

На даний час триває провадження по справі. Остаточну крапку в даній справі поставить суд.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов