Більше 50 полтавських компаній взяли участь у семінарі про ефективне використання Інтернету

Учора, 28 лютого у Полтаві відбувся семінар для підприємців про те, як змусити Інтернет працювати на бізнес.

Тема «Як змусити Інтернет працювати на ваш бізнес» - виявилася дуже актуальною для представників малого та середнього бізнесу, які з цікавістю слухали виступаючих і активно задавали уточнюючі питання. Підприємці були дуже задоволені отриманою корисною інформацією про просування товарів і послуг в глобальній мережі. Всього семінар All.Biz в Полтаві відвідали більше 50 представників місцевих компаній.

В даний час присутність компанії в інтернеті стало невід'ємною частиною успішного ведення бізнесу. Інтернет допомагає ефективно використовувати час, ресурси і розширювати географію свого бізнесу: окрім безпосередньо покупців за допомогою всесвітньої мережі можна знайти також постачальників або партнерів, вийти на нові ринки збуту, розширити клієнтську базу і отримувати більше прибутку при менших витратах. Про ці та інші тонкощі ефективного використання Інтернету розповіла полтавським підприємцям представник All.Biz Наталія Мацкевич.

Гостей цікавили актуальні способи залучення клієнтів за допомогою глобальної мережі, оцінка їх ефективності; переваги і потенціал використання онлайн-технологій для збільшення кількості продажів; використання b2b-платформ для просування свого бренду і компанії в цілому. Спікер All.Biz Наталія Мацкевич розповіла про ефективні інструменти просування товарів і послуг на національному та міжнародному ринках, пояснила на практичних прикладах, як витягувати максимальний результат, використовуючи Інтернет.

«Сторінка компанії в рамках All.Biz відразу після реєстрації потрапляє в пошукові системи, так як всі сторінки ресурсу вже оптимізовані під найбільш поширені запити користувачів. Крім того, величезна кількість аудиторії проекту, а це 247 000 000 унікальних відвідувачів в рік, забезпечує постійний приплив потенційних клієнтів на сайт», - розповіла Наталя Мацкевич про переваги колективного маркетингу на прикладі торгового майданчика All.Biz.

В рамках семінару підприємці отримали можливість проконсультуватися з експертом All.Biz і отримати будь-яку додаткову інформацію з теми семінару. Двогодинний семінар в Полтаві був абсолютно безкоштовним.

У січні-лютому можливість відвідати такий же семінар і дізнатися багато корисного для успішного розвитку свого бізнесу представилася і підприємцям із Черкас, Житомира, Кіровограда, Чернігова. В цілому за минулий 2012 семінари All.Biz в Україні відвідало більше 4500 тисяч компаній, а також представники міських адміністрацій, митниці та інших структур.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов