Депутат полтавської облради вимагає депутатського контролю за розслідуванням наркоскандалу

Степан Бульба звернувся до керівництва області із вимогою організувати депутатський контроль за розслідуванням діяльності міліціонерів-наркодилерів

На 15 сесії Полтавської обласної ради депутат та голова фракції СПУ Степан Бульба порушив питання організації депутатського контролю над досудовим розслідуванням щодо полтавських міліціонерів-наркодилерів.

В інтерв’ю «Полтавщині» Степан Бульба пояснив мотиви свого звернення:

— У мене є великі сумніви стосовно того, що про діяльність групи правоохоронців, які торгували наркотиками, ніхто не знав з їхнього керівництва. І такі сумніви є не тільки у мене. Тому я запропонував організувати депутатський контроль за ходом розслідування, щоб слідчі звітувалися за кожен крок. Бо інакше ті, хто продавав отруту, уникнуть справедливої відповідальності. Є великі підозри, що так і станеться. На жаль, Олександр Удовіченко нічого не відповів.

Нагадаємо, що в середині лютого прокурор Полтавської області Андрій Миронов розповів деталі затримання злочинної групи, яка торгувала наркотиками, і до складу якої входили працівники міського відділу БНОН.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов