Полтава не розрахувалась з облавтодором за ремонт окремих вулиць

Олександр Удовіченко повідомив, що місто ще не розрахувалося за ремонт вулиць Лідова, Кириченко та Залізної

На вчорашній прес-конференції голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко, відповідаючи на запитання журналістів, порушив тему стану полтавських доріг. Він нагадав, що якщо раніше 50% від дорожнього збору залишалася на місцях, то зараз регіони все віддають центральній владі. Назад область отримує кошти, розраховані від кількості проданого пального. Цього, звісно, не вистачає, але додаткові ресурси дають далеко не часто.

На цьогорічний ремонт автодоріг у Полтаві з обласного бюджету надійде 12 млн. грн. Міськвиконком планує з міського бюджету долучити до обласних коштів і свої 35 млн., що значно більше, ніж у минулому році.

Також Олександр Удовіченко нагадав, що такі вулиці, як Лідова, Кириченко, Залізна відремонтовані в 2012 році облавтодором, а місто за ці роботи не розрахувалося.

Це підтверджується тим, що ці дороги потрапили до списку доріг,що капітально ремонтуватимуть в 2013р.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов