Податкові новації 2013 обговорювали на Громадській раді

Десять років із дня свого заснування відзначає основний дорадчий орган при Державній податковій службі у Полтавській області – Громадська рада”, відзначив на початку чергового засідання її голова Олексій Нестуля.

„За цей час ми встигли зробити чимало. Обговорювали можливість запровадження автоматичного відшкодування ПДВ – нині ця практика в дії; сперечалися навколо, тоді ще, проекту Податкового кодексу України – на разі маємо його вдосконалений варіант. Перелічувати можна багато, але нашу співпрацю завжди об’єднує спільне прагнення до змін на краще”, - підкреслив голова Громадської ради при ДПС в області.

На порядок денний засідання, що пройшло в Полтавському університеті економіки і торгівлі були винесені питання: підсумків роботи органів Державної податкової служби у Полтавській області за 2012 рік; введення з 1січня 2013 року податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; кампанія декларування доходів громадян – 2013; зміни до Податкового кодексу України щодо застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктами господарської діяльності – фізичними та юридичними особами. В засіданні, крім членів Громадської ради, взяли участь керівники та

фахівці Державної податкової служби у Полтавській області, а також близько п’ятдесяти платників податків - представників малого та середнього бізнесу в регіоні.

„Сьогодні, перш за все ми обговорюватимемо новації у податковому законодавстві, які запрацювали у 2013 році. Традиційно, нас цікавлять думки представників бізнесу та громадськості, пропозиції та зауваження щодо роботи податкової служби області, адже лише спільними зусиллями можна вирішити всі спірні питання. Що ж до роботи податкової служби в цьому році, то пріоритети в діяльності органів ДПС залишаються незмінними. Це удосконалення податкової системи України, якісне обслуговування платників податків із обов’язковим застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, створення сприятливого інвестиційного клімату в країні”, - висловив свої переконання очільник обласної податкової служби.

Після обговорення запланованих питань в ході загальної дискусії найбільшого резонансу здобули новації стосовно податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Зокрема платників податків цікавило врегулювання неузгодженостей між податковою та реєстраційною службами щодо синхронізації даних про власників нерухомого майна в регіоні. В ході полеміки учасники зібрання погодилися узагальнити всі болючі питання та надати пропозиції по їх врегулюванню до секретаріату Громадської ради при ДПС в області, з метою подальшого опрацювання та подання необхідних ініціатив на законодавчий рівень.

По завершенні засідання відбувся лаконічний брифінг голови Громадської ради при обласній ДПС Олексія

Нестулі та заступника очільника обласної податкової служби Людмили Голуб, в ході якого вони поділилися з журналістами своїм баченням подальшої співпраці податкової служби та платників податків в регіоні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов