В Полтаві проведено навчання з організації рятування людей на водних об’єктах

Під час навчань були задіяні особовий склад та техніка Управління ДСНС у Полтавській області, комунального підприємства «Рятувально-водолазна служба Полтавської обласної ради», міської Полтавської рятувально-водолазної станції та швидкої медичної допомоги.

Головною метою навчань було відпрацювання оперативного реагування під час проведення пошуково-рятувальних робіт людей на воді у зимово-весняний період та елементів надання невідкладної медичної допомоги потерпілому.

Першим епізодом стало рятування потерпілих із криги. За легендою навчань від берегу відірвало крижину з рибаками, яка дрейфувала по течії. Відстань від берега становила близько 30 метрів.

Протягом другого та третього епізодів рятувальники удосконалювали свою майстерність під час рятування рибалок за допомогою човна та пристрою «соломинка». А працівники медичної служби інструктували як необхідно надавати медичну допомогу у випадках переохолодження.

Підбиваючи підсумки навчань начальник Управління ДСНС у Полтавській області Роман Криленко зазначив, що всі служби здатні виконати завдання щодо рятування людей на воді, фахівці добре підготовлені до дій за призначенням.

 IMG_0177

 IMG_0182

5 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов