Нотаріуси попросили не актуалізувати питання щодо зростання вартості послуг

Стаття про послуги полтавських нотаріусів у частині реєстрації прав на нерухоме майно викликала недвозначну реакцію. У деяких колах це сприйняли, як свідчення того, що нотаріуси багато просять за свої послуги.

Тому, на прохання приватного нотаріуса Елли Гофман, ми публікуємо уточнення до нашої попередньої публікації.

Останнім часом для української громадськості актуалізувалося питання щодо значного зростання вартості нотаріальних послуг. Зауважимо, що у світлі законодавчих новел на нотаріусів з початку 2013 року було покладено функцію державного реєстратора при реєстрації речових прав на нерухоме майно. Раніше цими повноваження було наділене бюро технічної інвентаризації. Звісно, що реєстрація права власності коштувала грошей, що сприймалося як належне. Зараз реєстрацію проводять нотаріуси і теж беруть за це плату. Нині оформлення документів проводиться протягом майже всього робочого дня! Разом з тим, з нотаріальної контори клієнт виходить не тільки з посвідченим правочином, а вже й зареєстрованим правом власності, що не потребує подальших витрат та звернення до інших реєстраційних установ. У кожному окремому випадку сума платежів є різною, в залежності від специфіки оформлювальних документів. Слід також зазначити, що значну частину вартості зазначених нотаріальних послуг становлять обов’язкові платежі до державного бюджету.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов