У Полтаві для автомобілей на газу хочуть заборонити підземні паркінги

Про це повідомив заступник голови ОДА Борис Галушкою.

За його словами, паркуваня таких авто під багатоквартирними будинками вкрай небезпечне. Адже ніде у світі цього не дозволяють робити. А  у нас на це ще не звертають уваги. Варто хоча б згадати випадок, коли під Полтавою на метановій автозаправці стався вибух.

Внаслідок цього загинув 46-річний чоловік, який заправляв свій автомобіль «Волга». Загиблий працював таксистом служби 15-55.

До речі,уПолтаві контролюватимуть авто з газобалонними установками

— Зараз ми направили кілька листів до відповідних контролюючих служб, зверталися і до мешканців самих будинків, — говорить Борис Галушко. — Ми працюємо над тим, щоб такі парковки заборонялися. Проте в  нас нормативно це ще ніде не прийнято.

За його словами, наразі хочуть домогтися хоча б відновлення технічної перевірки для  автомобілів, які обладнані газовими балонами.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов