Олександр Удовіченко: тарифи за обслуговування будинків потрібно підвищити, але «не огульно»

Органи місцевого самоврядування і Антимонопольний комітет повинні показати приклади вдалої співпраці, коли мова йде про монопольне нав’язування тарифів для населення.

Полтавська влада та Антимонопольний комітет через періоди різного бачення проблем все-таки виробили спільний алгоритм дій, який дав позитивні результати. Про це сьогодні повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко в рамках спільної прес-конференції голови АМКУ Василя Цушка та голови Полтавського обласного тервідділення АМКУ Володимира Цушка.

Одним із прикладів співпраці Олександр Удовіченко назвав минулорічні плани міської влади Полтави підвищити тарифи за обслуговування будинків та прибудинкових територій.

- З одного боку є розуміння, що їх потрібно підняти. З іншого боку тоді міська влада не розібралася і огульно прийняла рішення, яке викликало негативну реакцію у населення. Адже там є багато складових: 9-поверхові будинки, 2-поверхові, різні прибудинкові території. Ми тоді відпрацювали це питання з Антимонопольним комітетом і був позитивний результат.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов