Головний полтавський міліціонер влаштував рознос борцям з наркозлочинністю

В управлінні по боротьбі з наркотиками готують звільнення.

В актовому залі УМВС України в Полтавській області начальник УМВС Едуард Федосов провів робочу нараду з працівниками управління боротьби з незаконним обігом наркотиків.

Генерал різко розкритикував роботу окремих міськрайорганів області щодо організації роботи з протидії наркозлочинності в регіоні.

Як повідомили в УМВС України в Полтавській області, за результатами наради за двома працівниками вирішується питання про доцільність їх перебування в займаних посадах, ще шість - притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Остаточну оцінку роботі всіх керівників цієї служби в районах буде наданий за результатами першого кварталу.

- Кожен працівник повинен розуміти, що протидія наркоманії полягає не в затриманні наркозалежних, а в затриманні виробників і збувальників дурману, виявленні каналів його надходження, знешкодження нарколабораторій, організованих злочинних груп, виявленні та припиненні діяльності наркопритонів та інших осередків поширення цієї чуми 21 століття, - зазначив начальник обласної міліції.

Протягом наради з доповіддю виступили начальник Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Сергій Кравченко і звітували оперативні працівники.

Підводячи підсумки, Едуард Федосов висловив свої претензії і зауваження до організації роботи в цьому напрямку, визначив конкретні терміни усунення недоліків і нагадав підлеглим пріоритетні напрямки роботи міліції в 2013 році.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов