Водій, який заїхав на пам’ятник Раїсі Кириченко, напевно не полтавський

У міліції схиляються до думки, що невідомий хуліган — немісцевий.


Майже два місяці минуло відтоді, коли відеокамера зафіксувала у Полтаві хуліганський акт — невідомий чоловік на автомобілі цинічно проїхався пам’ятником Раїсі Кириченко.

Однак і дотепер до міліції ніхто не звернувся з інформацією про правопорушника. Погана якість відеозйомки, враховуючи темну пору доби, не дозволила розгледіти номера автомобіля. За словами начальника відділу по зв’язках з громадськістю УМВС України у Полтавській області Юрія Сулаєва, міліція також отримала відео із закладу, до якого заходив і виходив підозрюваний разом із жінкою:

— Обличчя ймовірного правопорушника транслювалося на місцевому телебаченні. Були розміщені номери контактних телефонів, але до міліції ніхто так і не звернувся. Тому, ймовірно, цей водій немісцевий. Застосовувати якісь інші методи для його пошуку ми не маємо право, адже це не кримінал.

Принагідно нагадаємо ці номери: т. 56-21-61; 51-77-55 або 102.

До теми:

Владелец джипа, который «катался» по памятнику Раисы Кириченко (НОВОЕ ВИДЕО) В Полтаве джип проехался по памятнику Раисе Кириченко (фото)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов