Найбільша кількість пам’ятників свині – у Полтавській області

Полтавщина є беззаперечним лідером за кількістю пам’ятників свині. На території області їх – шість.

1

Перший з них встановили на початку сімдесятих біля фасаду головного корпусу Полтавського науково-дослідного інституту свинарства імені О.В. Квасницького.

2

Схожа скульптура, але вже дикої свині з поросятами, була встановлена на території Полтавської державної аграрної академії.    

3

А в  2003 році у дикої свині з’явилася сусідка. Це група із свині у натуральну величину і двох маленьких пастушків – хлопчика і дівчинки – в національному одязі. На постаменті напис “Одвічні годувальниці українського народу”.

4

У 2009 році в День гумору на вулицях Комсомольська з’явилась гумористична скульптура “Свиня в бруді”, що викликала захват у жителів міста. Вона створена за ескізом Івана Куімова, учня 2-го класу дитячої художньої школи.

5

Ще дві свині «оселилися»  у  Миргороді. Одна з них -  пам’ятник сплячій свині. Виникає відчуття, ніби тварина з бетону і міді ось-ось прокинеться і заворушилися вухами.

6

А з’явився ще один пам’ятник свині, яка розляглася  під тином, підставивши правий бік до сонця. Жителі Миргорода відразу ж дали скульптурі назву «Свиня в раю».

55641613_5594cb2a_136006855072

Всенародна любов полтавців до свиней виражається не тільки в численних пам’ятниках, але і в спеціальних святах – зокрема таких, як День сала, який вже став одним з найулюбленіших і «найсмачніших» заходів міста. Нагадаємо, що цьогоріч свято сала відбудеться у Полтаві 16 лютого на Театральній площі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов