Полтавські будівельники звернуться до Уряду для вирішення проблем з ВАТ «Полтаваобленерго»

Полтавські будівельники вирішили підготувати звернення до Кабінету Міністрів України з приводу  вирішення постійних проблеми з підключенням нових будинків до електромережі.

Про таке рішення вони домовилися на нараді у першого заступника голови ОДА Віктора Животенка.

Будівельники не задоволені співпрацею з ВАТ «Полтаваобленерго», перш за все, через значно завищену у них вартість робіт. Це відповідно збільшує  вартість квадратного метра житла  на 400-500 грн.  

Свій приклад навів один із полтавських забудовників:

- Я можу змонтувати і провести кабелі зі своїми робітниками, і це за нашими розрахунками буде коштувати 250 тис. грн, а ВАТ «Полтаваобленерго» запросило за аналогічні роботи - 500 тис. грн. Неможливо навіть тимчасово підключити будівельний кран до мережі - ВАТ «Полтаваобленерго» воліє робити це самостійно, але в 10 разів дорожче, ніж це коштує насправді. У нас уже півроку стоїть кран на майданчику,  де б ми могли вже почати і навіть здати будівництво в цьому році, але через ці 4 дроти для крану ми не можемо нічого розпочати.

Перший заступник голови ОДА Віктор Животенко у зв’язку з почутим зазначив:

- Розвиток мереж «Полтаваобленерго» не має бути проблемою для органів місцевого самоврядування. А особливо не повинно перешкоджати здачі в експлуатацію будинків,  які беруть участь у програмах доступного житла  для громадян.  Ми будемо просити, щоб цю проблему допомогли вирішити законодавчо, аби дати  будівельникам «можливість дихати».

Читайте також: 

«Полтаваобленерго» оштрафували за зловживання монопольним становищем «Полтаваоблэнерго» обновило список улиц, на которых периодически будут отключать свет

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов